Jak zamówić magazyn?

Paczka INTEGRACJI

paczka IntegracjiPaczka INTEGRACJI to grupa wyjątkowych organizacji, instytucji oraz osób prywatnych dystrybuujących nasz bezpłatny magazyn.

Wiemy, że wiele osób z niepełnosprawnością nadal nie ma możliwości otrzymania „Integracji”. Dlatego poszukujemy przyjaciół, którzy włączając się w działania Paczki INTEGRACJI, zamówią magazyn i będą go nieodpłatnie przekazywać wszystkim potrzebującym.

Aby przystąpić do Paczki INTEGRACJI, wystarczy zapoznać się z regulaminem (PDF, 70 KB), wypełnić i odesłać podpisany formularz (DOC, 119 KB) oraz uiścić opłatę za przesyłkę. Zamówione egzemplarze zostaną dostarczone przez kuriera na podany adres. Należy je rozprowadzić wśród zainteresowanych i najbardziej potrzebujących. Miesięczny koszt przesyłki paczki to tylko 20 złotych. Każda paczka z naszym dwumiesięcznikiem zawiera – w zależności od zamówienia – od 25 do 100 egzemplarzy, a jej cena (20 zł) nie ulega zmianie.

Dla prenumeratorów

Magazyn „Integracja” można otrzymywać pocztą, pokrywając jedynie koszty wysyłki w kwocie 4,50 zł/egz. (opłata pocztowa plus koszty obsługi). Opłata za wysyłkę sześciu numerów wynosi 27 zł.

W ramach naszej oferty:

  • otrzymujesz bezpłatne broszury
  • pokrywasz jedynie koszty wysyłki
  • możesz dokonać opłaty na poczcie lub w banku
  • przypominamy Ci o przedłużeniu zamówienia

Aby złożyć zamówienie należy dokonać przelewu bankowego lub wypełnić blankiet na poczcie:

Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji
ul. Dzielna 1, 00-162 Warszawa
III Oddz. DnB Nord Polska SA

Numer rachunku:
98 1370 1037 0000 1706 4020 9711
tytułem: OPŁATA WYSYŁKI „INTEGRACJI”

Prosimy o dokonywanie wpłat równych cenie prenumeraty. Informujemy, że w przypadku nadpłaty kwota nadpłaty będzie potraktowana jako darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji.

Dodatkowe informacje o prenumeracie i reklamacje:
Agnieszka Sprycha
tel. 519 066 481
e-mail: agnieszka.sprycha@integracja.org

Sylwia Wawrzonkowska
tel. 22 33 67 009, 22 33 67 321
e-mail: Sylwia.Wawrzonkowska@QuadGraphics.pl