Konkurs Warszawska Inwestycja bez barier

logo Warszawskiej Inwestycji bez barier

O konkursie

„Warszawska Inwestycja bez barier” to konkurs odbywający się po raz pierwszy. Konkurs realizowany jest w ramach Projektu „Warszawa bez barier”, w którym zostaną wybrane najlepsze rozwiązania w czterech kategoriach:

  • Samorząd terytorialny (Dzielnica)
  • Obiekt użyteczności publicznej
  • Obiekt mieszkalny/biurowy/handlowy
  • Obiekt zabytkowy

W konkursie nagrodzone zostaną obiekty i przestrzenie publiczne, , a także polityka samorządów, instytucji publicznych i komercyjnych, dotycząca kształtowania systemów ułatwiających osobom z niepełnosprawnością dostęp do terenów i obiektów.

Zgłoszenia

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane za pośrednictwem formularza zamieszczonego poniżej. Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej, dostępnej pod linkiem.

Wypełnij formularz:Laureaci Konkursu 2016:

Skanska Property Poland Sp. z o.o. za Atrium 2 za najlepiej dostosowany obiekt mieszkalny/biurowy/handlowy do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Ponad to Jury wyróżniło architektów z Firmy PRC Architekci Sp. z o.o.,

Warbud S.A. za Wydział Lingwistyki Stosowanej oraz Wydział Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał nagrodę w kategorii „obiekt użyteczności publicznej”. Ponad to Jury wyróżniło właściciela obiektu: Uniwersytet Warszawski  oraz architektów z Firmy Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o.

Muzeum Łazienki Królewskie – Stara Oranżeria z Teatrem Królewskim i Formiernią okazały się najlepiej dostosowanym obiektem zabytkowym  do potrzeb osób z niepełnosprawnością w konkursie.

Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy za budynek Urzędu Dzielnicy – za najlepiej dostosowany obiekt samorządu terytorialnego do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Partnerzy

Organizator

logo Integracji

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

logo Zakochaj się w Warszawie dostępnej

Patronat medialny

portal Niepelnosprawni.pl

logo Bryla.pl

logo Eurobuild