Sprawniwpracy.pl

strona główna sprawniwpracy.pl

Serwis sprawniwpracy.com to miejsce dla osób z niepełnosprawnością, które poszukują pracy i pracodawców.

Można w nim znaleźć oferty pracy, dokumenty aplikacyjne, odpowiedzi na pytania dotyczące różnych aspektów zatrudniania osób z niepełnosprawnością oraz poszukiwania pracy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby uzyskać wszechstronne wsparcie.

Dla pracodawcy

Strefa Pracodawcy to miejsce, w którym możesz zamieszczać oferty pracy, przeglądać profile kandydatów, a także uzyskać odpowiedzi na pytania związane z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnością. Przedsiębiorcy, którzy zgłoszą się do programu, mają możliwość skorzystania z wiedzy specjalistów INTEGRACJI.

Aby zgłosić firmę do programu, wystarczy wypełnić formularz i podpisać umowę.

kandydat rekomendowany Integracja

Kandydaci oznaczeni tym symbolem są osobami szczególnie polecanymi przez specjalistów INTEGRACJI. Przechodzą kompleksowy program aktywizacji zawodowej, dzięki któremu podnoszą swoje kwalifikacje i kompetencje zawodowe.

Dla kandydata

mężczyzna zapisuje coś w kalendarzu, w tle siedzą dwie osoby

Miejscem przeznaczonym dla osób poszukujących pracy jest Strefa Kandydata. Można tu stworzyć swój profil zawodowy i przeglądać oferty pracy.

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje, a także wyróżnić się spośród innych kandydatów, postaraj się o uzyskanie statusu „Kandydata rekomendowanego”. Może się o niego starać każdy uczestnik projektu. Zgłoś się i weź udział w kompleksowym programie aktywizacji zawodowej, nastawionym na podnoszenie kwalifikacji i zwiększanie kompetencji zawodowych.

Partnerzy

nowe logo PFRON

Logo Fundacja PZU

logo La Craixa Foundation

logo Philip Morris

firmy mondial