Przejdź do treści Otwórz / Zamknij Menu
Od 25 lat działamy na rzecz poprawy warunków życia osób z niepełnosprawnością w Polsce
namalowany farbami rysunek bałwana i dwójki dzieci obok niego

Integracja znów rusza z naborem prac artystycznych osób z niepełnosprawnością, które pojawią się na telebimie podczas trwania tegorocznej Wielkiej Gali Integracji. Serdecznie zapraszamy do podzielenia się swoją twórczością. Niektóre prace będziemy cyklicznie publikować na portalu Niepelnosprawni.pl oraz na naszym Facebooku.

Od ponad 20 lat Integracja organizuje Wielką Galę Integracji, czyli największe święto osób z niepełnosprawnością w Polsce, z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Zarówno w tym, jak i w poprzednim roku organizacja postawiła sobie za cel promocję talentów i zdolności osób z niepełnosprawnością. Dlatego podczas trwania Wielkiej Gali Integracji uczestnicy wydarzenia będą mogli na miejscu lub online podziwiać zdjęcia prac osób z niepełnosprawnością na telebimie.

Jakie prace są przyjmowane?

W tym miesiącu zbieramy twórczość o tematyce zimowej.

Liczy się wyobraźnia, dlatego organizator nie ogranicza formy i techniki wykonania prac. Twórczość może być wykonana manualnie (np. obraz, rzeźba, rękodzieło, itd.) i cyfrowo (np. fotografie, grafiki, itd.).

Sfotografowane prace, podpisane imieniem i nazwiskiem autora (w mailu) należy wysłać na adres e-mail: tworczosc@integracja.org.


fot. Agnieszka Makowska

Przejdź na górę strony