młodzi ludzie pracują w grupie

Szukasz pracy zdalnej albo w dostosowanym budynku? Chcesz znaleźć coś ambitniejszego niż ochrona czy sprzątanie? A może jesteś pracodawcą i chcesz zatrudnić osoby z niepełnosprawnością? Jeśli tak, to zapraszamy na portal Sprawniwpracy.com.

Sprawniwpracy.com to pierwszy w Polsce portal skierowany zarówno do osób z niepełnosprawnością, jak i pracodawców, zainteresowanych ich zatrudnieniem.

I Ty znajdziesz pracę!

Wśród 259 aktualnych ofert pracy na portalu Sprawniwpracy.com znaleźć coś dla siebie może osob, która marzy o karierze w dziale zasobów ludzkich na przykład jako Konsultant HR lub Specjalista/tka ds. rekrutacji. Są też oferty z branży kreatywnej – na przykład dla grafików, ale miejsce pracy znajdzie też ktoś, kto chce pracować na pół etatu w księgarni.

Coraz więcej ofert

Z myślą o lepszym dostosowaniu się do realiów rynku pracy wiosną tego roku portal Sprawniwpracy.com przeszedł gruntowną przebudowę. Ważnym udogodnieniem jest to, że przy każdej ofercie pracy jest informacja na temat możliwości pracy zdalnej i dostępności miejsca pracy. W maju pojawiło się na nim 135 nowych kandydatów, 35 nowych pracodawców i 172 ogłoszeń. W sumie w od stycznia do czerwca 2018 roku ukazało się na nim 1144 ofert pracy. Dla porównania w całym 2017 roku było ich 1228.


Portal Sprawniwpracy.com jest współfinansowany przez MetLife Foundation.

logo firmy MetLife

Przejdź na górę strony