Tablet z wyświetloną na ekranie stroną główną portalu

Po raz pierwszy w niemal 15-letniej historii portalu Niepelnosprawni.pl w ciągu roku odwiedziło nas powyżej 3 mln unikalnych użytkowników! Dziękujemy, że wybraliście nas jako swoje źródło informacji. Postaramy się nie zawieść zaufania!

W 2017 r. użytkowników naszego portalu było o niemal 8 proc. więcej niż w roku poprzednim. Dokładnie: 3 mln 69 tys. 550. Więcej było także odsłon – 8,24 mln wobec 7,61 mln w roku ubiegłym (wzrost o 8,2 proc.).

Poradniki i newsy

W 2017 r. Czytelnicy najbardziej doceniali nasze poradniki, w których poruszamy cały przekrój tematów. Porządkujemy w nich chaos, powodowany przez rozsianie przepisów, dotyczących osób z niepełnosprawnością, w różnych aktach prawnych, które do tego często są zmieniane.

Dużą popularnością cieszyły się także wiadomości z zakresu rynku pracy oraz świadczeń. Na bieżąco informujemy bowiem o wszelkich zmianach przepisów, które dotyczą osób z niepełnosprawnością, ich opiekunów i pracujących z nimi specjalistów. Często jako pierwsi w Polsce, jak w przypadku informacji o zmianach w rozliczaniu tzw. ulgi rehabilitacyjnej.

Czytelnicy cenią też dział Ogłoszeń Drobnych, gdzie każdy może bezpłatnie zamieścić swoją ofertę, a także dział Zapytaj Doradcę, w którym można zadać pytanie specjalistom i prawnikom z Centrów Integracja.

Dostępny i nowoczesny

Prowadzony przez Integrację portal Niepelnosprawni.pl to największy i najbardziej popularny serwis informacyjny w Polsce poruszający tematykę niepełnosprawności. Istnieje od 2003 r., pod koniec 2014 r. przeszedł gruntowną modernizację, dzięki której jest w pełni dostępny dla osób z różnymi niepełnosprawnościami oraz przyjazny dla urządzeń mobilnych.

Na portalu znajdziemy ponad 29,5 tys. podstron i codziennie aktualizowaną bazę informacji. Przekazujemy wiadomości z kraju i ze świata, prezentujemy artykuły i porady z zakresu prawa, systemu orzecznictwa, świadczeń, aktualnych ulg, uprawnień i wiele innych, w tym interesujące produkcje filmowe. Co tydzień ponad 16,5 tys. osób otrzymuje biuletyn z najważniejszymi wydarzeniami.

Portal Niepelnosprawni.pl to część platformy informacyjnej Integracji, na który składają się również magazyn „Integracja” (co dwa miesiące 30 tys. egzemplarzy), dział filmowy (ok. 100 produkcji rocznie) oraz media społecznościowe: Facebook (16,7 tys. fanów), Twitter (1,7 tys. obserwujących), YouTube (niemal 350 subskrybentów) i – najmłodsze – konto na Instagramie (ponad 100 followersów).

Bardzo się cieszymy, że jesteście z nami! Będziemy wdzięczni, jeśli zostaniecie z nami na stałe!

Przejdź na górę strony