Scena Wielkiej Gali Integracji

23. Wielka Gala Integracji odbędzie się w sobotę 17 listopada w warszawskiej Arenie Ursynów. Rejestracja biletów na to wydarzenie została zamknięta. Zapraszamy do oglądania transmisji na portalu Niepelnosprawni.pl.

Tegoroczna Wielka Gala Integracji będzie przede wszystkim wspomnieniem Piotra Pawłowskiego, który przedwcześnie odszedł na początku października.

Podczas wydarzenia podsumowujemy także roczne działania Integracji oraz spotkamy się z osobami z różnymi rodzajami niepełnosprawności, politykami, samorządowcami, przedstawicielami mediów, itd. Rozstrzygniemy również konkursy na rzecz dostępności: „Aplikacje bez barier”, „Serwis www bez barier” oraz „Warszawska Inwestycja bez barier”.

Gwiazdy i prowadzący

Tegoroczną Galę poprowadzą Tomasz Wolny, dziennikarz i prezenter związany z Telewizją Polską, oraz Olga Bończyk, aktorka i wokalistka, która od lat angażuje się w liczne działania na rzecz osób z niepełnosprawnością.

Do świata muzyki przeniosą nas: Vlodi Tafel – zawodowy muzyk-instrumentalista, jedyny na świecie perkusista tej klasy grający bez nogi, oraz Roman Roczeń – niewidomy pieśniarz i gitarzysta, który podczas Gali zaprezentuje swoją interpretację „My way”, jednego z najbardziej znanych utworów Franka Sinatry.

Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Janusz Radek, którego dyskografię tworzą m.in. mroczna, debiutancka „Królowa Nocy”, poetycka „Serwus Madonna”, na której większość piosenek pochodzi z repertuaru artystów Piwnicy pod Baranami, czy wysmakowane i łagodne „Popołudniowe przejażdżki”.

Oglądaj transmisję!

Ostatnie wolne bilety na 23. Wielką Galę Integracji zostały zarezerwowane.

Wielka Gala Integracji transmitowana będzie na żywo na portalu Niepelnosprawni.pl.

Partnerzy instytucjonalni

logo PFRON

logo Warszawy z napisem Zakocha się w Warszawie

Projekt współfinansowany ze środków PFRON i miasta stołecznego Warszawy

Partnerzy strategiczni

logo Siemens

logo firmy MetLife

Lotnisko Chopina

Partnerzy

logo GP Batteries

logo Pramerica

logo Polpharma

logo Fundacji PKO BP

logo PKP Intercity

logo Spółdzielni ANG

logo Orange

logo Coloplast

Logo Nowa Era

logo Orbis Hotel Group

logo Accor Hotels

Współpraca

logo Prezesi Wolontariusze

logo Dr Gerard

logo Falck

logo La Grappa jedzenie i picie

logo Klubokawiarni Pożyteczna

Logo mielżyński

Patronat medialny

Polskie Radio Jedynka

TVP

logo niepelnosprawni.pl

Organizator

Logo Integracji

Przejdź na górę strony