cztery zdjęcia: skaczący do szyby tygrys, dinozaury z plasteliny, wycinanka różowa, pies na torach

Malujesz, rzeźbisz, a może fotografujesz? Integracja zaprasza osoby z niepełnosprawnością do przesyłania swoich prac! Zostaną one zaprezentowane na telebimie podczas jednego z największych wydarzeń w Polsce, skierowanych do osób z niepełnosprawnością – Wielkiej Gali Integracji 2018!

Od ponad 20 lat Integracja organizuje Wielką Galę Integracji, czyli największe święto osób z niepełnosprawnością w Polsce, z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. W tym roku organizacja postawiła sobie za cel promocję talentów i zdolności osób z niepełnosprawnością. Dlatego podczas trwania Wielkiej Gali Integracji uczestnicy wydarzenia zarówno na miejscu, jak i online będą mogli podziwiać zdjęcia prac osób z niepełnosprawnością na telebimie.

Jakie prace są przyjmowane?

Liczy się wyobraźnia, dlatego organizator nie ogranicza formy i techniki wykonania prac. Twórczość może być wykonana manualnie (np. obraz, rzeźba, rękodzieło, itd.) i cyfrowo (np. fotografie, grafiki, itd.). Tematyka prac jest dowolna, mogą być to zdjęcia/obrazy/itd. z codziennego życia lub wakacji oraz ukazujące pasje i zainteresowania.

Sfotografowane prace, opatrzone imieniem i nazwiskiem, autora należy wysłać na e-maila: tworczosc@integracja.org. Co miesiąc najciekawsze z nich zostaną opublikowane na portalu Niepelnosprawni.pl lub na Facebook’u Integracji.

Dla osób lub instytucji, które wyślą najwięcej prac przewidywane jest pierwszeństwo w rezerwacji bezpłatnych biletów na Galę, która odbędzie się  listopadzie, oraz możliwość zdobycia autografów i zrobienia zdjęć z tegorocznymi gwiazdami Wielkiej Gali Integracji.

fot. Maciej Furmaniak, Teresa Kruczyńska, Klaudia i Szymon Popiel, Jakub Gosk, Anna Krzemińska, Jerzy Derewiecki

Przejdź na górę strony