kilka osób przy stoisku Integracji, gdzie przedstawicielka organizacji coś tłumaczy

4 października w godz. 10-17 na drugim piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Znajdź stoisko Integracji i zapytaj o możliwości wsparcia w poszukiwaniu pracy.

Na stoisku Integracji będzie można dowiedzieć się, jakie możliwości i oferty pracy pojawiają się w serwisie rekrutacyjnym Sprawniwpracy.pl. Będzie też można zapoznać się z szeroką ofertą warszawskiego Centrum Integracja i dowiedzieć się o dostępnych tam możliwościach wsparcia ze strony prawników, psychologów i doradców zawodowych, a także skonsultować na miejscu CV lub list motywacyjny. Stoisko Integracji znaleźć będzie można w strefie francuskich pracodawców.

5000 ofert pracy

Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2017 to wydarzenie, podczas którego na kandydatów oczekuje 112 wystawców i ponad 5000 ofert pracy z wielu branż. Dostępny będzie Salon Doradztwa Zawodowego, gdzie eksperci pomogą dobrać ścieżkę kariery, opracować dokumenty aplikacyjne czy przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Z kolei w Salonie Przedsiębiorczości przyszli lub obecni przedsiębiorcy będą mieli okazję skonsultować z ekspertami swoje pomysły oraz otrzymać pomoc w przygotowaniu biznesplanów.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Prezydent m.st. Warszawy.

Udział w targach jest bezpłatny. Program targów znaleźć można na stronie wydarzenia.

Przejdź na górę strony