Wielka Gala Integracji

Prowadzący 20. Wielką Galę Integracji, dziennikarz i satyryk Artur Andrus i prezes Integracji Piotr Pawłowski

Wielka Gala Integracji to największe święto osób niepełnosprawnych w Polsce, organizowane z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, podsumowujące roczne działania Integracji na rzecz osób z niepełnosprawnością.

Od 21 lat jest ona okazją do spotkania osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności z całego kraju, a także osób publicznych, polityków, przedstawicieli mediów, firm angażujących się w działania na rzecz osób niepełnosprawnych oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Podczas Gali przyznawany jest Medal Przyjaciel Integracji osobom oraz instytucjom, które działają na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością nie z formalnego obowiązku, lecz z chęci budowania społecznej integracji.

Swoje rozstrzygnięcie mają również konkursy Warszawska Inwestycja Bez Barier, Aplikacje bez barier oraz Serwis www bez barier, organizowane wspólnie z Miastem Stołecznym Warszawa.

Wydarzenie ma charakter integracyjny, artystyczny oraz kulturalny i co roku gromadzi niemal 3 tysiące osób z całej Polski. Dotychczas na naszej scenie wystąpili m.in. Myslovitz, Kayah, Justyna Steczkowska, Enej, Audiofeels, Natalia Kukulska, Urszula, Krzysztof Cugowski, Stanisław Soyka, Raz Dwa Trzy, De Mono, Monika Kuszyńska i Olga Bończyk

21. Wielka Gala Integracji odbędzie się 19 listopada 2016 roku w Warszawie w Arenie Ursynów przy ulicy Pileckiego 122.

Bilety

Wszystkie bilety na 21. Wielką Galę Integracji zostały już zarezerwowane.

Podczas Gali zapewniamy audiodeskrypcję, tłumaczenie na język migowy, pętlę indukcyjną oraz miejsca dostępne dla osób poruszających się na wózkach.

Gala będzie również transmitowana na portalu niepelnosprawni.pl – prowadzonym przez Integrację największym serwisie dla osób z niepełnosprawnościami.

Gwiazdy

Zespoły  Feel oraz Video, razem z grupą Młodzi Migają Muzykę, uświetnią 21. Wielką Galę Integracji. Imprezę poprowadzi dwójka popularnych dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych: Paulina Chylewska i Tomasz Wolny.

Widok sceny Wielkiej Gali Integracji 2014

Patronat honorowy

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Prezydent

Partnerzy instytucjonalni

logo PFRON

logo Miasto Stołeczne Warszawa

Projekt współfinansowany ze środków PFRON i miasta stołecznego Warszawy

Partnerzy strategiczni

logo siemens

mondial-red-type-logo

MetLife

logopeugeot_v_rvb

Partnerzy

lotnisko-chopina-warszawa-cmyk

Przejdź do strony Fundacji Milion Marzeń

logo GP Batteries

logo Coloplast

logo Polpharma

logo Accorhotels

logo Orbis Hotel Group

Partner technologiczny

orange-logo

Współpraca

logo Koalicja na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością

logo Falck

logo Klubokawiarni Pożyteczna

logo Seventica

Patronat medialny

TVP

Polskie Radio Jedynka

portal Niepelnosprawni.pl

Organizator

Logo Integracji