Wielka Gala Integracji

Galę poprowadzili dziennikarze i prezenterzy Monika Zamachowska i Michał Olszański, wspólnie z prezesem Integracji Piotrem Pawłowskim.

Wielka Gala Integracji to największe święto osób z niepełnosprawnością w Polsce, organizowane z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, podsumowujące roczne działania Integracji na rzecz osób z niepełnosprawnością.

Od 22 lat jest ona okazją do spotkania osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności z całego kraju, a także osób publicznych, polityków, przedstawicieli mediów, firm angażujących się w działania na rzecz osób niepełnosprawnych oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Podczas Gali przyznawany jest Medal Przyjaciel Integracji osobom oraz instytucjom, które działają na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością nie z formalnego obowiązku, lecz z chęci budowania społecznej integracji.

Swoje rozstrzygnięcie mają również konkursy Warszawska Inwestycja Bez Barier, Aplikacje bez barier oraz Serwis www bez barier, organizowane wspólnie z Miastem Stołecznym Warszawa.

Wydarzenie ma charakter integracyjny, artystyczny oraz kulturalny i co roku gromadzi niemal 3 tysiące osób z całej Polski. Dotychczas na naszej scenie wystąpili m.in. Pectus, Myslovitz, Kayah, Justyna Steczkowska, Enej, Audiofeels, Natalia Kukulska, Urszula, Krzysztof Cugowski, Stanisław Soyka, Raz Dwa Trzy, De Mono, Monika Kuszyńska i Olga Bończyk.

Zobacz relację z 22. Wielkiej Gali Integracji!

Zachęcamy także do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

Dziękujemy za Waszą obecność.
Do zobaczenia na 23. Wielkiej Gali Integracji!

Zdjęcie robione z trybun Areny Ursynów: Na telebiie jest napis: Pectus, na scenie - muzycy, widać publiczność na swoich miejscach i pod sceną

Patronat honorowy

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Prezydent

Partnerzy instytucjonalni

logo PFRON

logo Miasto Stołeczne Warszawa

Projekt współfinansowany ze środków PFRON i miasta stołecznego Warszawy

Partnerzy strategiczni

logo Siemens

logo Fundacja PKO BP

logo firmy MetLife

logo PKP Intercity

Partnerzy

logo Lotnisko Chopina

Logo Poczta Polska

logo Coloplast

logo GP Batteries

logo Polpharma

logo Accor Hotels

logo Orbis Hotel Group

Współpraca

logo Prezesi Wolontariusze

logo Dr Gerard

logo Falck

logo La Grappa jedzenie i picie

logo Klubokawiarni Pożyteczna

Patronat medialny

TVP

Polskie Radio Jedynka

logo nienieodpowiedzialni.pl

portal Niepelnosprawni.pl

Organizator

Logo Integracji