Wielka Gala Integracji

tłum publiczności na wielkiej gali bawi się spadającymi z syfitu balonikami

Wielka Gala Integracji to największe święto osób z niepełnosprawnością w Polsce, organizowane z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, podsumowujące roczne działania Integracji na rzecz osób z niepełnosprawnością.

Wielka Gala Integracji jest okazją do spotkania osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności z całego kraju, a także osób publicznych, polityków, przedstawicieli mediów, firm angażujących się w działania na rzecz osób z niepełnosprawnością oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Podczas wydarzenia przyznawany jest Medal Przyjaciel Integracji osobom oraz instytucjom, które działają na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością nie z formalnego obowiązku, lecz z chęci budowania społecznej integracji.

Wydarzenie ma charakter integracyjny, artystyczny oraz kulturalny i co roku gromadzi niemal 3 tysiące osób z całej Polski. Dotychczas na naszej scenie wystąpili m.in. Pectus, Myslovitz, Kayah, Justyna Steczkowska, Enej, Audiofeels, Natalia Kukulska, Urszula, Krzysztof Cugowski, Stanisław Soyka, Raz Dwa Trzy, De Mono, Monika Kuszyńska i Olga Bończyk.


25. Wielka Gala Integracji

Bez wielotysięcznej widowni na sali, wspólnej zabawy pod sceną i możliwości bezpośredniego spotkania osób z niepełnosprawnością z całej Polski, ale niezmiennie z ideą promowania idei świata bez barier, występami muzycznych gwiazd i podsumowaniem rocznych działań Integracji – tak wyglądała 25. już Wielka Gala Integracji, która odbyła się 20 listopada 2020 r.

Folder 25. Wielkiej Gali Integracji w pełni dostępny dla osób z niepełnosprawnościami (10,4 mb).

Wielka Gali Integracji 2020:

Transmisja z audiodeskrypcją:

 

Honorowy Patronat Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Prezydent

Partner instytucjonalny

 

logo PFRON

 

Projekt współfinansowany
ze środków PFRON

Partner strategiczny
logo Fundacja PKO BP
Partnerzy

Logo BNP Paribas Bank Polska

Logo Coloplast

Logo PKP Intercity

Logo Peugeot

Logo Quad

Partner technologiczny Integracji

Orange

Patronat medialny

TVP

Polskie Radio Jedynka

Logo Niepelnosprawni.pl

Organizator

Logo Integracji