Wielka Gala Integracji

Galę poprowadzili dziennikarze i prezenterzy Monika Zamachowska i Michał Olszański, wspólnie z prezesem Integracji Piotrem Pawłowskim.

Wielka Gala Integracji to największe święto osób z niepełnosprawnością w Polsce, organizowane z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, podsumowujące roczne działania Integracji na rzecz osób z niepełnosprawnością.

Od 22 lat jest ona okazją do spotkania osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności z całego kraju, a także osób publicznych, polityków, przedstawicieli mediów, firm angażujących się w działania na rzecz osób niepełnosprawnych oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Podczas Gali przyznawany jest Medal Przyjaciel Integracji osobom oraz instytucjom, które działają na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością nie z formalnego obowiązku, lecz z chęci budowania społecznej integracji.

Swoje rozstrzygnięcie mają również konkursy Warszawska Inwestycja Bez Barier, Aplikacje bez barier oraz Serwis www bez barier, organizowane wspólnie z Miastem Stołecznym Warszawa.

Wydarzenie ma charakter integracyjny, artystyczny oraz kulturalny i co roku gromadzi niemal 3 tysiące osób z całej Polski. Dotychczas na naszej scenie wystąpili m.in. Pectus, Myslovitz, Kayah, Justyna Steczkowska, Enej, Audiofeels, Natalia Kukulska, Urszula, Krzysztof Cugowski, Stanisław Soyka, Raz Dwa Trzy, De Mono, Monika Kuszyńska i Olga Bończyk.

Zobacz relację z 22. Wielkiej Gali Integracji!

Zachęcamy także do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

Dziękujemy za Waszą obecność.
Do zobaczenia na 23. Wielkiej Gali Integracji!

Zdjęcie robione z trybun Areny Ursynów: Na telebiie jest napis: Pectus, na scenie - muzycy, widać publiczność na swoich miejscach i pod sceną

Partnerzy instytucjonalni

logo PFRON

logo Miasto Stołeczne Warszawa

Projekt współfinansowany ze środków PFRON i miasta stołecznego Warszawy

Partnerzy strategiczni

logo Siemens

logo firmy MetLife

Partnerzy

logo GP Batteries

logo Polpharma

logo Fundacji PKO BP

logo PKP Intercity

logo Coloplast

Współpraca

logo Prezesi Wolontariusze

Patronat medialny

Polskie Radio Jedynka

logo niepelnosprawni.pl

Organizator

Logo Integracji