Dla pracodawców

Gubisz się w gąszczu przepisów? Nie wiesz, czy możesz zatrudnić pracownika z niepełnosprawnością? Chcesz otrzymywać dofinansowanie do jego wynagrodzenia? Interesuje cię, by nie płacić „kary” do PFRON albo zmniejszyć jej wysokość? Zgłoś się do INTEGRACJI!

Smartfon, kalendarz i pióro na biurku

INTEGRACJA świadczy kompleksowe usługi pośrednictwa pracy. Naszym celem jest pomoc pracodawcy w pozyskaniu kompetentnych pracowników z niepełnosprawnością. Pomagamy znaleźć wykwalifikowanych kandydatów do pracy w możliwie najkrótszym czasie.

Proponujemy pracodawcom następujące usługi:

Pośrednictwo pracy

INTEGRACJA jest łącznikiem pomiędzy osobami z niepełnosprawnością a pracodawcami. Prowadzimy specjalistyczne projekty aktywizacji zawodowej tak, by przygotować najlepszych, zmotywowanych pracowników.

Pomoc w obniżeniu „kary” do PFRON

Udzielamy kompleksowej informacji na temat przepisów prawa, ulg i uprawnień osób z niepełnosprawnością. Rekomendujemy najbardziej odpowiednich kandydatów, pomagamy w wyliczeniu dofinansowań, jakie można otrzymać, zatrudniając pracownika z niepełnosprawnością.

Audyt miejsc pracy

Doświadczeni eksperci INTEGRACJI przeprowadzą audyt miejsca pracy pod kątem różnych rodzajów oraz stopni niepełnosprawności, zwłaszcza narządów ruchu, wzroku i słuchu. Dowiedz się więcej na temat naszego autorskiego programu audytowego.

Szkolenia

Dla pracodawców chcących zatrudniać osoby z niepełnosprawnością przygotowaliśmy specjalne szkolenia, których celem jest zdobycie wiedzy w zakresie zasad skutecznej rekrutacji, selekcji, motywacji i asertywności wobec osób z niepełnosprawnością oraz poznanie zasad skutecznego pozyskiwania dofinansowań do wynagrodzeń zatrudnionych pracowników z niepełnosprawnością. Dowiedz się więcej na temat szkoleń prowadzonych przez INTEGRACJĘ.

Korzyści dla pracodawcy

Zaufali nam

Przejdż na stronę EfektumPrzejdź na stronę Leriy MerlinPrzejdź na stronę DPD Polska
Przejdź na stronę RandstadPrzejdź na stronę Am RestPrzejdź na strone Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie
Przejdź na stronę ManpowerPrzejdź na stronę Grupy EverPrzejdź na stronę Ceva
Przejdź na stronę Job Impulse PolskaPrzejdź na stronę Inter KadraPrzejdź na stronę Eurolot
Przejdź na stronę marketu SimplyPrzejdź na stronę ISSPrzejdź na stronę Action
Przejdź na stronę ConiveoPrzejdź na stronę VectraPrzejdź na stronę Orlen
Przejdź na strone InterimaxPrzejdź na stronę Skanska