Kontakt





 

Adres biura:

ul. Andersa 13
00-159 Warszawa
tel.: 22 530 65 70
e-mail: integracja@integracja.org

Redakcja magazynu Integracja
i portalu Niepelnosprawni.pl

ul. Dzielna 1
00-162 Warszawa
tel.: 505 602 562
e-mail: redakcja@integracja.org
e-mail: redakcja@niepelnosprawni.pl

 

Dział Promocji:

Agnieszka Sprycha

agnieszka.sprycha@integracja.org

tel. 519 066 481

Ilona Berezowska

ilona.berezowska@integracja.org

tel. 605 838 783

 

Dział Eventów:

Tomasz Pisarzewski

tomasz.pisarzewski@integracja.org

tel. 505 602 711

 

mapa 

Centra Integracja

ul. Traugutta 2
81-388 Gdynia
tel.: 505 606 776, 570 066 306
e-mail: gdynia@integracja.org

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00-16.00

Pracownicy Centrum Integracja w Warszawie

ul. Dzielna 1
00-162 Warszawa
tel.: 22 831 85 82, 570 066 506, 570 066 806

e-mail: warszawa@integracja.org

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00-16.00

Pracownicy Centrum Integracja w Warszawie

ul. Kościelna  2
65-064 Zielona Góra
tel.: 570 066 206
e-mail: zielonagora@integracja.org

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 08:00 do 16:00

Pracownicy Centrum Integracja w Warszawie