Przejdź do treści Otwórz / Zamknij Menu
Od 29 lat działamy na rzecz poprawy warunków życia osób z niepełnosprawnością w Polsce
mężczyzna na rozmowie w biurze, naprzeciw siedzą pracownicy - mężczyzna i kobieta

Integracja stworzyła kompendium wiedzy „Dobre i złe praktyki. Zatrudnianie osób z niepełnosprawnością”! W materiałach wideo przystępnie i z humorem wyjaśniamy oraz uzasadniamy, jakie rozwiązania w kwestii zatrudniania kandydatów z niepełnosprawnością są najlepsze. Każdy powinien to zobaczyć!

Kompendium składa się z pięciu części:

W każdym epizodzie pokazujemy tę samą sytuację w dwóch wersjach: nieprawidłowej i prawidłowej. Scenki uzupełnia komentarz lektora, który wyjaśnia błędy i proponuje właściwe rozwiązania.

Kompendium możesz obejrzeć w playliście „Dobre i złe praktyki. Zatrudnianie osób z niepełnosprawnością” na profilu Integracji na YouTube.com.

Filmy powstały w ramach projektu „Sprawni w pracy 2.0”, którego głównym działaniem jest prowadzenie unikalnego serwisu rekrutacyjnego. Sprawniwpracy.pl to platforma internetowa łącząca kandydatów z niepełnosprawnością i pracodawców, na której jedni i drudzy znajdą informacje i narzędzia potrzebne do rozwoju kariery. Wsparcie rozwoju zawodowego osób z niepełnosprawnością jest realizowane m. in.  przez poradnictwo online, publikację filmów edukacyjnych oraz artykułów specjalistycznych.

Projekt jest współfinansowany ze środków Fundacji PZU oraz PFRON.

Przejdź na górę strony