Przejdź do treści Otwórz / Zamknij Menu
Od 28 lat działamy na rzecz poprawy warunków życia osób z niepełnosprawnością w Polsce
centrum_integracja_onkologia_fot_integracja

Przez trzy środy października eksperci Integracji będą dostępni także poza stałą siedzibą Centrum Integracja przy ul. Dzielnej 1 w Warszawie. W każdą środę, począwszy od 13 października, w godzinach 8.00-16.00 nasi doradcy będą czekali na Was w Informacji Narodowego Instytutu Onkologii przy ul. Roentgena 5 w Warszawie.

Podczas pierwszego spotkania, w środę 13 października, na warszawskim Ursynowie będzie można zadać pytania ekspertom Integracji dotyczące m.in. ofert pracy dla osób z niepełnosprawnością. Doradca socjalny odpowie także na pytania dotyczące świadczeń i ulg, na jakie mogą liczyć osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Nasi eksperci opowiedzą również o realizowanych przez Integrację projektach, w których warto wziąć udział.

Tydzień później, 20 października, tematem przewodnim będą wnioski, odwołania i skargi. Podczas ostatniego spotkania, 27 października, skupimy się na orzecznictwie o niepełnosprawności i rentach. Warto odwiedzić stoisko Integracji w warszawskim Instytucie Onkologii, nawet jeśli potrzebna jest porada, która nie jest związana z tematem spotkania. Prawnik, doradca zawodowy, doradca socjalny i inni specjaliści chętnie odpowiedzą na Wasze pytania lub umówią się na spotkanie w Centrum Integracja w innym dniu.

Osobiste spotkania mają moc

W Instytucie Onkologii będzie można również przeczytać, zabrać ze sobą i dowiedzieć się, jak zaprenumerować bezpłatny magazyn „Integracja”. W najnowszym numerze zachęcamy do aktywności fizycznej i uprawiania sportu oraz wspominamy igrzyska paraolimpijskie w Tokio, które odbyły się w sierpniu. Dostępne będą również wybrane numery archiwalne magazynu.

Zapraszamy również, nawet jeśli akurat nie potrzebują Państwo żadnej porady. Chętnie poznamy się osobiście. Eksperci Integracji będą dostępni w trzy kolejne środy od 13 do 27 października od godziny 8.00 do 16.00.

Warto uważnie śledzić nasze media społecznościowe. Informujemy tam m.in. o planowanych spotkaniach.

Przejdź na górę strony