Przejdź do treści Otwórz / Zamknij Menu
Od 25 lat działamy na rzecz poprawy warunków życia osób z niepełnosprawnością w Polsce
Okładka publikacji Lista mocy. 100 najbardziej wpływowych Polek i Polaków z niepełnosprawnością

Już po raz drugi Integracja zaprezentuje swoje wydawnictwa na Warszawskich Targach Książki, które odbędą się w dniach 23 – 26 maja na Stadionie Narodowym. Odwiedź nasze stoisko i zobacz, co mamy do zaoferowania!

Na stoisku Integracji o numerze 15/BK, na poziomie 0 w strefie Biznes Klub, będzie można otrzymać bezpłatnie najnowszy numer magazynu „Integracja” 2/2019, jak również pierwszy tegoroczny numer 1/2019, ale także wydania archiwalne gazety. Będą także dostępne wydane przez Integrację broszury dotyczące savoir-vivre’u wobec osób z niepełnosprawnością czy inne publikacje jak „Bezpieczny niepełnosprawny” czy „Informatory ZUS”. Będzie można także zapoznać się z kilkoma wydawnictwami Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego – partnera Integracji.

Szczególną uwagę warto zwrócić na dwa wydawnictwa Integracji: „Lista mocy. 100 najbardziej wpływowych Polek i Polaków z niepełnosprawnością” (2017) oraz „Lista mocy. Wydanie specjalne z okazji 100-lecia niepodległości Polski. 100 wybitnych Polek i Polaków z niepełnosprawnością żyjących w latach 1918-2018” (2018).

Eksperci Integracji o godzinie 10.15 w czwartek 23 maja przeprowadzą w Sali Barcelona zajęcia z młodzieżą szkolną dotyczące savoir-vivre’u wobec osób z niepełnosprawnością. O godzinie 11.00 natomiast odbędzie się spotkanie z pomysłodawcami, bohaterami i autorami publikacji „Lista mocy”.

Stoisko Integracji (15/BK) można odwiedzać od czwartku do zakończenia Targów do niedzieli 26 maja.

Więcej informacji o Warszawskich Targach Książki.

Przejdź na górę strony