Przejdź do treści Otwórz / Zamknij Menu
Od 29 lat działamy na rzecz poprawy warunków życia osób z niepełnosprawnością w Polsce
Okładka publikacji Lista mocy. 100 najbardziej wpływowych Polek i Polaków z niepełnosprawnością

Integracja po raz pierwszy zaprezentuje swoje wydawnictwa podczas Warszawskich Targów Książki – największej w Polsce imprezy branży wydawniczej, która odbywać się będzie na Stadionie Narodowym w dniach 17-20 maja 2018 r. Przyjdź i zobacz, co ma do zaoferowania!

Na stoisku Integracji (361b/G) będzie można otrzymać najnowszy numer magazynu „Integracja” (2/2018), numery archiwalne, a także wydaną przez nas w grudniu 2017 roku „Listę mocy. 100 najbardziej wpływowych Polek i Polaków z niepełnosprawnością” oraz inne publikacje, w tym „Savoir-vivre wobec osób z niepełnosprawnością”.

Podczas tegorocznych Targów Integracja będzie jednym z blisko 800 wystawców z 32 krajów: Afganistanu, Argentyny, Austrii, Bangladeszu, Belgii, Białorusi, Brazylii, Bułgarii, Chile, Chin oraz Tajwanu, Chorwacji, Czech, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Holandii, Indii, Irlandii, Korei Południowej, Kostaryki, Litwy, Niemiec, Peru, Polski, Rosji, Rumunii, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Pełna lista wystawców dostępna jest na stronie Warszawskich Targów Książki.

Przejdź na górę strony